Otomotiv yedek parça sektöründe emin adımlarla hızla büyümekte olan Kahramanlı Otomotiv, Avrupa menşeli ağır vasıta ve kamyonlar için yan sanayi ve orijinal yedek parça satışını yapmak amacıyla 1985 yılında Osmaniye’de kurulmuştur.

Yedek parça sektörünün eğilimlerini ve ihtiyaçlarını çok iyi bilen ve yakından takip eden Kahramanlı Otomotiv, Volvo, Mercedes-Benz, Scania, Man, Iveco, Daf, RVI tır ve kamyonları için A’dan Z’ye her türlü yedek parçasını Türkiye geneli satışını gerçekleştirerek gücünü kanıtlamıştır.

Kaliteden kesinlikle ödün vermeyen Kahramanlı Otomotiv; zamanın en kıymetli varlığımız olduğu bilinciyle müşteri siparişlerini hızlı ve tam-zamanında-teslim ederek müşterilerinin memnuniyetini bir ilke haline getirmiştir.

VİZYONUMUZ
Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen ve özgüveni yüksek bireylerle bulunduğu il, ilçe ve tüm Türkiye’de parmakla gösterilecek bir şirket olmak. Müşteriler hizmet adına bölgesinde tercih edilen önder bir şirket olmak. Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran, gelişime ve yeniliklere açık bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ve kısa sürede cevap veren, hızla büyüyen açılan ve hizmette sınır tanımayarak gücüne güç katan bir şirket olarak 1985 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.